Якісний секонд хенд оптом від постачальника

Про товар

Секонд Хенд

Компанія Текстильна Група «Бона Плюс» на ринку України вже понад 19 років. Ми займаємося постачанням секонд хенду в Україну оптом. Ми пропонуємо вам найширший вибір товарів секонд хенд оптом, який представлений оригіналом Контейнерного, Домашнього і Шкільного збору. Ми поставляємо секонд хенд оптом з Данії, Ірландії, Голландії, Швейцарії, Швеції, Німеччини, Бельгії, Великобританії, Італії, Польщі. Для отримання прайс-листа Ви можете зв’язатися з нашим представником в Києві, Дніпрі, Львові, Краматорську, Вінниці, який обслуговує Вашу територію.

Оригінальний і сортований
секонд хенд

Оригінальний секонд хенд оптом має ряд переваг, основними з яких є невисока вартість і «секретний» асортимент всередині. Існують спеціальні компанії, які мають державну ліцензію на збір оригінального секонд хенду. Вони проводять домашній або контейнерний збір. При домашній збірці представники ходять по квартирах і будинках з пропозицією зібрати речі. В цьому є ряд переваг: одяг чистий, акуратно упакований; багато нових речей, які не підійшли за розміром або фасоном; дитячий одяг та взуття, з якого діти швидко виростають. При контейнерній збірці компанії встановлюють на вулицях спеціальні баки для одягу, взуття, домашнього текстилю, іграшок та ін. Його наповнюють як жителі району, так і магазини не розпроданими колекціями, бракованим товаром. Контейнерний оригінал вигідно відрізняється тим, що згодом вартість мішка в рази нижча, ніж оригінал домашньої збірки, а в асортименті є ексклюзивні і високоліквідні брендові речі з бірками.

Сортований збір - це оригінал, відібраний за якістю, сезонністю і типу. Ось уже 19 років ТГ «Бона Плюс» імпортує для Вас сортований секонд хенд оптом. Ми єдина компанія на території України, яка має понад 600 позицій сорту. Окремо варто відзначити сортувальні фабрики SOEX (Німеччина) і VIVE (Польща), з якими ми співпрацюємо, і які відбирають, сортують, ретельно дезинфікують і упаковують одяг, що був у вжитку. Пропонуємо нашим покупцям величезний асортимент сортованого одягу. У нас Ви зможете знайти сортований секонд хенд оптом наступних категорій:
1. «Екстра» - це ексклюзивний товар з мінімальним рівнем вжитку, а також брендові нові речі з бірками.
2. «Перший сорт» - повсякденний одяг з мінімальним вжитком.
3. «Другий сорт» - бюджетний одяг з видимим вжитком, невеликими дефектами і дрібними поломками, які легко усуваються (зламана застібка, відсутній ґудзик).
Компанія Текстильна Група «Бона Плюс» поставляє для Вас тільки якісні і затребувані позиції секонд хенду оптом для розвитку Вашого бізнесу і задоволення побажань кінцевих споживачів.

Про нас

Компанія Текстильна Група «Бона Плюс» - 19 років з Вами!
Ми працюємо з 2000 року.

На ринку України ми вже більше 19 років. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наш товар відповідає міжнародним стандартам якості. У нас Ви завжди зможете отримати інформаційну підтримку. Доступні і стабільні ціни тільки у нас! Ми постійно розвиваємося. Ми ростемо (відкрито 5 філій по всій території України). Ми і наші клієнти пишаємося професіоналізмом наших співробітників. Ми стабільні. Ми завжди відкриті для співпраці.

Клієнтів 10 000 +
10 000 +
Партнери по всьому Світу...10 +
70
Успішних угод 97%
90%
Своя доставка по всій Україніна 100%
на 100%

Лідери ринку

Наша компанія на ринку України вже понад 18 років, і на сьогоднішній день ми займаємо лідируючі позиції на ринку України.

Великий асортимент

Прямі поставки і робота з кращими європейськими партнерами. Ми дбаємо про наших клієнтів, постійно розширюючи асортимент товару, і завжди відкриті до співпраці з новими клієнтами.

Доставка по всій Україні

Хочемо звернути Вашу увагу, у нас є своя служба доставки в кожному регіоні. Тепер Вам не потрібно хвилюватись, як доставити товар в своє місто. Ці турботи ми беремо на себе!

Кращі ціни!

Замов за кращою ціною

Шановні клієнти, отримати повний прайс ви зможете, зателефонувавши за номерами телефонів, зазначених на сайті або заповнити заявку нижче. Наші менеджери із задоволенням нададуть інформацію щодо повного асортименту товарів.

Нові пропозиції

ОР Швеция

  • ОР Швеция
1,2 1 КГ

ОР Голландия

  • ОР Голландия
1,21 1 КГ

ОР Кеннингтон

  • ОР Кеннингтон
$ 2 1 КГ
Залишити заявку на прайс

ми з Вами зв’яжемося

При заповненні форми для отримання прайс-листа, Ви гарантовано отримуєте 3% знижку!

Наші контакти

завжди вам раді!

Київський філіал

Київська обл.
Житомирська обл.
Чернігівська обл.
Черкаська обл.
Сумська обл.

 


Тел: +38 (067) 622 05 80

м. Київ, вул. Качалова 5а
 

Львівский філіал

Львівська обл.
Закарпатська обл.
Івано-Франківська обл.
Тернопільська обл.
Чернівецька обл.
Волинська обл.
Рівенська обл.
Хмельницька обл.

Тел: +38 (067) 622 22 34

м. Городок, Львівска область, вул. Львівська, 659а

Дніпровський філіал

Дніпропетровська обл.
Запорізька обл.
Одеська обл.
Полтавська обл.
Кировоградська обл.
Миколаївська обл.
Херсонська обл.


Тел: +38 (067) 614 01 69

м. Дніпро, пров. Універсальний, 6

Краматорський філіал

Донецька обл.
Луганська обл.
Харківськая обл.

Тел: +38 (067) 629 96 96

Тел: +38 (005) 423 46 26

м. Краматорськ, вул. Архипа Куіджи, 1

Вінницький філіал

Вінницька обл.

 

Тел: +38 (067) 627 06 11

м. Вінниця, вул. Данила Нечая, 53б